Profil firmy

Možnost množstevní slevy

O firmě

    Firma Šindler začala již v roce 1989 výrobou smetáků z molitanu. Tento výrobek a jeho různé varianty, byl přihlášen jako průmyslový vzor. Postupně se stále vylepšoval (moderní způsob lepení,kvalitní lepidlo i molitan,malá hmotnost smetáku díky plastovému držáku uchycenému ke dřevu čtyřmi vruty)

    Dodáváme k těmto smetákům různé potahy. Travní koberec chrání molitan a zároveň přichytává přehozený hadr, který tak často nesjíždí. Potah z mikrovlákna je vhodný na vlhké nebo suché stírání hladkých ploch a následnému vyprání.

    V roce 1996 jsme postupně začaly vyrábět úklidové mopy které jsme výhradně dodávali jedné české firmě do roku 2001, která si je po čase začala šít sama. Naše výrobky jsme až pak začaly prodávat velkoobchodům,nemocnicím a úklidovým firmám.

    Postupně jsme vylepšovaly vlastnosti mopů podle přání zákazníků. Nyní jsou vyráběny z kvalitní vyčesané příze 2x přišité na látkový podklad, který je předem vysrážený a nemění délku a tvar.Tyto mopy pak jsou odolné proti oděru a mají dobrou absorpci vody.

    Na výrobu dlouhých třásní a plochých mopů máme specielní skací stroj, na kterým uvedenou přízi (bez krátkých vlasců) namotáme od 4 nití až do 40x (nejčastěji 36x 140 TEX na dlouhé třásně) podle přání zákazníka.Tyto mopy mají malou ztrátovost chlupů. Všechny naše výrobky v této kvalitě máme jako standart a jsme schopni vyrobit i jiné druhy mopů podle přání zákazníka.

 

TOPlist